#Įsijunk į magistro studijas VU TSPMI!

Galvoji, kur tęsti mokslus? Geriausiai vertinamos studijos Vilniaus universitete ir puikios karjeros perspektyvos – visa tai gali rasti VU TSPMI. Vis tik svarbiausia VU TSPMI yra žmonės. Tiriantys, mąstantys, kuriantys. Tapk vienu iš jų, #įsijunk į VU TSPMI tinklą!

Kodėl VU TSPMI?

• Esame vienas iš nedaugelio fakultetų, į kurį gali stoti pabaigęs bet kurią bakalauro studijų programą. Nesvarbu, ar Tu matematikas, ar filologas, ar biochemikas. Kiekvienas gali rasti savo vietą mūsų tinkle. Tau net nereikės išlyginamųjų studijų! Svarbiausia, išlaikyti stojamąjį egzaminą.
  • Mums svarbus abipusis grįžtamasis ryšys. Remiantis studentų kursų vertinimais nuolatos tobuliname studijų programas ir kursus, kad jie kaip įmanoma geriau atlieptų studijuojančių poreikius. Mums svarbi kiekvieno studento nuomonė, nes tikime, jog įtraukdami studentus į studijų proceso organizavimą galime pasiekti geriausių rezultatų.
  • Be to, VU TSPMI yra visiems ir visada atviras fakultetas. Nori susitikti su mūsų dėstytojais? Galbūt domiesi studijomis, bet vis dar turi neatsakytų klausimų? O gal tiesiog nori apsidairyti mūsų fakultete? Susitikime! Pas mus kiekviena diena yra atvirų durų diena! Parašyk laišką el. paštu gintare.pikeliene@tspmi.vu.lt ir sutarsime patogiausią laiką mūsų susitikimui.

VU TSPMI siūlo net šešias magistrantūros programas. Visos jos – puikiai įvertintos tiek išorės ekspertų, tiek absolventų. Norintiems suprasti, kaip veikia valstybė ir kaip gerinti viešojo sektoriaus veikimą siūloma Viešosios politikos analizės programa. Susidomėjusiems, kokie procesai veikia tarptautinėje politikoje ir norintiems apmąstyti bei analizuoti tarptautinius santykius bei valstybių užsienio ir saugumo politiką – Tarptautinių santykių ir diplomatijos programa. Politikos ir medijų programa bando atsakyti į klausimus, kaip skirtingos medijos dalyvauja politikos procese, kaip formuojasi medijų politinis krūvis, kaip medijos veikia socialinius saitus ir politinį veiksmą. Susidomėjusiems politikos mokslų ir filosofijos santykiu bei politikos tyrimo metodais siūloma Šiuolaikinės politikos studijų programa. Europos studijų magistro programa skirta visiems, norintiems suvokti Europos idėjos kilmę ir jos raidą, išmanyti Europos Sąjungos institucinę bei įstatyminę sąrangą bei gebėti analizuoti svarbiausius joje vykstančius politinius ir ekonominius procesus. Galiausiai – tiek užsienio, tiek Lietuvos studentams siūloma Rytų Europos ir Rusijos studijų (Eastern European and Russian Studies) magistro programa anglų kalba, kurioje analizuojami Rytų Europos ir Rusijos regione vykstantys politiniai, ekonominiai bei socialiniai procesai.

Susidomėjai? Tik primename, kad stojamųjų egzaminų datas rasi mūsų tinklalapyje. Dar turi laiko #įsijungti.