Kada reformos virsta pokyčiais? Politinis dėmesys, palaikymo koalicijos ir lyderystė A. Kubiliaus veiklos 2008 – 2012 m. laikotarpiu

Išleidimo data: 2015

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 428

Aprašymas:

Šioje knygoje analizuojamas penkioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kuriai vadovavo Ministras Pirmininkas A. Kubilius, specifinių veiklos prioritetų įgyvendinimas 2008 -2012 metų laikotarpiu. Joje aprašomas daugiabučių namų atnaujinimo programos vykdymas, valstybės tarnybos reforma, pensijų reforma, asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarkymas, aukštojo mokslo reforma ir pasiruošimas statyti Visagino atominę elektrinę, taip pat paaiškinama, kokie veiksniai nulėmė šių prioritetų įgyvendinimo sėkmę ar nesėkmę.

Cituoti kaip: Barcevičius, E. et al. (2015) Kada reformos virsta pokyčiais: politinis dėmesys, palaikymo koalicijos ir lyderystė A. Kubiliaus vyriausybės veiklos 2008-2012 m. laikotarpiu. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.