Uždaryti

VU TSPMI ambasadorių tinklas

VU TSPMI alumnai gyvena, dirba ir mokosi daugiau nei 20 valstybių. Įsikūrę svečioje šalyje, jie išlieka svarbia Instituto bendruomenės dalimi, todėl kviečiame Jus susipažinti su VU TSPMI Alumni draugijos projekto dalyviais – „Pasaulinio VU TSPMI alumnų tinklo“ ambasadoriais.

 

Tinklo ambasadoriai – tai alumnai, kurie nuolat gyvena užsienio šalyse ir savo pasiekimais bei veikla atstovauja VU TSPMI alumnų bendruomenę ir Lietuvą svetur. Jie nori dalintis savo profesine ir asmenine patirtimi su TSPMI bendruomenės nariais (studentais, dėstytojais ir alumnais), siekiant stiprinti VU TSPMI bendruomenės ryšius visame pasaulyje. Jei alumnų ambasadoriai galėtų patarti arba kitaip pagelbėti Jums svarbiais klausimais, kviečiame jau šiandien susisiekti su vienu iš „Pasaulinio VU TSPMI alumnų tinklo“ ambasadoriumi kontaktais, esančiais žemiau!

 

Jei norėtumėte tapti tinklo ambasadoriumi (-e) arba kitaip prisidėti prie pasaulinio alumnų tinklo plėtros, parašykite mums el. pašto adresu tspmi.ambasadoriai@gmail.com.