2022-06-28 10:08:45
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

2022-06-28 10:08:45
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Visi VU TSPMI ambasadoriai

Tautvydas Juškauskas

Ką bendro turi politika ir dronai? Mano karjera bepiločių orlaivių industrijoje prasidėjo būtent nuo šio klausimo. Šiuo metu dirbu DJI kompanijoje, kuri yra didžiausia dronų gamintoja pasaulyje. Esu atsakingas už verslo plėtrą Europos nevyriausybiniame, mokslo, tyrimų ir viešojo saugumo sektoriuose. Mano darbas yra susijęs su pagalba organizacijoms ir institucijoms, kurios nori įgyvendinti efektyvias dronų programas.

Savo pirmąjį darbą pradėjau TSPMI Mokslo, tarptautinių ir viešųjų reikalų skyriuje. Ten dirbau projektų asistentu, atsakingu už komunikaciją, renginius ir socialines medijas. Baigęs studijas TSPMI, 2011-aisiais prisijungiau prie lobistų kontoros ir atstovavau farmacijos, telekomunikacijų, gaiviųjų gėrimų, tabako, žiniasklaidos ir kitoms kompanijoms. Po pusantrų metų perėjau į komunikacijos agentūrą dirbti analitiku. 2013 m. pradėjau magistrantūros studijas Centrinės Europos universitete Budapešte, kuris iš esmės padėjo suformuoti mano tolimesnę karjerą dronų industrijoje.

Be įdomių paskaitų ir diskusijų TSPMI, labiausiai vertinu laiką, praleistą su kurso draugais ir TSPMI bendruomene (studentų organizacijomis, dėstytojais ir kt.). Kadangi esu artimas muzikai, labiausiai į atmintį įstrigo PODI grupės pasiruošimai ir pasirodymai, dėl kurių TSPMI man visada išliks ne tik kaip universitetas, bet ir kaip stipri bendruomenė.

 

 

Dabartinė gyvenimo šalis:

Vokietija

Kontaktai:

www.linkedin.com/in/tautvydasjuskauskas