Uždaryti
2021-07-28 13:04:59
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-28 13:04:59
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Visi VU TSPMI ambasadoriai

Neringa Riškutė

Baigusi TSPMI, nežinojau, kurioje srityje labiausiai norėčiau save realizuoti, todėl nusprendžiau pasukti meno keliu. Tai pasirodė natūralus pasirinkimas, nes man visada buvo įdomu skaityti knygas apie meną, lankytis parodose, galerijose. Pradėjau nuo praktikos vienoje italų galerijoje, tuomet kurį laiką dirbau meno mugės Frieze viešųjų ryšių departamente ir kitose komercinėse galerijose, kol galiausiai prieš ketverius metus atsiradau Christie’s aukcione. Nors per šį laiką kompanijoje pakeičiau keletą pozicijų, supratau, kad viena yra bendra – kiekviena diena yra pilna siurprizų. Niekuomet nežinai, kas įžengs pro duris ir kokį meno kūrinį pasiūlys parduoti: retą antikinę skulptūrą ar palėpėje atrastą Van Goghą. Vieną dieną gali praleisti su aukcionų pasaulio naujokais, kitą – su pačiais reikliausiais kolekcionieriais ir muziejų ar galerijų atstovais. Kategorijų yra daug, ir nors neretai tenka dirbti ir su juvelyrikos ar rūšinio vyno aukcionais, man vis dėlto įdomiausia ir artimiausia – modernus ir šiuolaikinis menas. Tai nulėmė ir meno istorijos magistro programos pasirinkimą. Studijuodama Londono universiteto koledže (UCL) gilinausi į XX a. pradžios vokiečių politinį ir į pokario meną JAV. Pastaruoju metu įsitraukiau būtent į šios kategorijos strateginius projektus, kur daugiausia laiko praleidžiu analizuojant šiuolaikinio meno rinką, tiek pačius kūrinius, tiek klientų elgesį.

 

Dabartinė gyvenimo šalis:

Jungtinė Karalystė

Kontaktai:

neringa.riskute@gmail.com