2021-08-02 13:19:17
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Prasidėjo studentų registracija į VU TSPMI Alumni mentorystės programą

VU TSPMI Alumnai grįžta su jau tradicija tapusia mentorystės programa ir skelbia naujo sezono studentų registraciją.

Mentorystės programa skirta dabartiniams TSPMI bakalauro ir magistro kursų studentams, siekiantiems įgyti praktinės patirties už auditorijos ribų. Programos metu, įvairiausių profesinių sričių TSPMI Alumnai savo patirtimi ir patarimais dalinasi porose su dar tebestudijuojančiais studentais, kurie turi unikalią galimybę perimti praktines mentorių žinias. Mentoriai bei studentai bendrauja tiek individualiai, tiek yra kviečiami į bendrus susitikimus aptarti mentorystės eigą ir patirtis.