2021-10-27 10:55:34
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Prasidėjo studentų registracija į VU TSPMI Alumni mentorystės programą

VU TSPMI Alumnai grįžta su jau tradicija tapusia mentorystės programa ir skelbia naujo sezono studentų registraciją.

Mentorystės programa skirta dabartiniams TSPMI bakalauro ir magistro kursų studentams, siekiantiems įgyti praktinės patirties už auditorijos ribų. Programos metu, įvairiausių profesinių sričių TSPMI Alumnai savo patirtimi ir patarimais dalinasi porose su dar tebestudijuojančiais studentais, kurie turi unikalią galimybę perimti praktines mentorių žinias. Mentoriai bei studentai bendrauja tiek individualiai, tiek yra kviečiami į bendrus susitikimus aptarti mentorystės eigą ir patirtis.