2021-10-17 03:03:06
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

VU TSPMI Alumni draugija steigia stipendijų fondą

Šio fondo lėšomis Alumni draugija nori paskatinti VU TSPMI studentus siekti aukščiausio lygio akademinių rezultatų bei tapti įkvepiančiais lyderiais savo bendruomenėje.

VU TSPMI Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir VU SA TSPMI, 2017 m. vasario 7 d. įsteigė VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondą. Šio fondo lėšomis alumnų draugija tikisi paskatinti VU TSPMI studentus siekti aukščiausio lygio akademinių rezultatų bei tapti įkvepiančiais lyderiais savo bendruomenėje. Stipendijų fondas prisideda prie VU TSPMI misijos „Ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui“ įgyvendinimo bei akademinės laisvės, pagarbos ir atsakomybės Institute puoselėjimo. Iš fondo lėšų kiekvienais mokslo metais bus finansuojamos Alumni stipendijos VU TSPMI I pakopos 2-4 kurso studentams. Pirmasis konkursas jau 2017 m. rugsėjį. Pirmoji stipendija – 1000 eurų!

Stipendijų fondo nuostatus rasite čia.