2021-09-25 19:23:36
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?: Trijų kūnų problema Lietuvos politikoje

Išleidimo metai: 2018

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 404

Aprašymas:

Monografijoje siekiama paaiškinti, kas lemia Seimo rinkimų rezultatą ir kodėl Lietuvoje dažnai nepasitvirtina rinkimų prognozės. Išskleidžiama trijų kūnų problema: rinkimų rezultatas randasi iš sąveikų tarp paklausos, pasiūlos ir rinkimų sistemos. Tekste remiamasi gausiais projekto „Lietuvos nacionalinė rinkiminė studija 2016“, ankstesnių apklausų apie rinkimus ir agreguotais rinkimų rezultatų duomenimis. Knyga skirta ne tik mokslininkams ir studentams, bet ir politikams, žurnalistams ir kiekvienam Lietuvos politika besidominčiam skaitytojui.

Cituoti kaip: Jastramskis, M. et al. (2018) Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?: trijų kūnų problema Lietuvos politikoje. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.