2020-01-25 19:28:56
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje

Knyga yra pirmasis veikalas, nuosekliai ir išsamiai analizuojantis Lietuvos žmonių rinkiminį elgesį per pirmąjį nepriklausomos Lietuvos dvidešimtmetį. Jos tikslas – paaiškinti, kaip balsuoja Lietuvos rinkėjai ir rinkėjos, kas nulemia jų sprendimą, ką rinkti. Remiamasi gausiais 2012 m. atliktos Lietuvos nacionalinės rinkiminės studijos duomenimis bei ankstesnių metų rinkiminių apklausų rezultatais. Knyga skirta ne tik mokslininkams ir studentams, bet ir politikams, žurnalistams ir plačiajai visuomenei, besidominčiai Lietuvos politiniais procesais.

Mokslinė redaktorė prof. dr. Ainė Ramonaitė. Straipsnių autoriai: Mažvydas Jastramskis, Jūratė Kavaliauskaitė, Laima Nevinskaitė, Rūta Žiliukaitė.