Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 308

Aprašymas:

Knyga yra pirmasis veikalas, nuosekliai ir išsamiai analizuojantis Lietuvos žmonių rinkiminį elgesį per pirmąjį nepriklausomos Lietuvos dvidešimtmetį. Jos tikslas – paaiškinti, kaip balsuoja Lietuvos rinkėjai ir rinkėjos, kas nulemia jų sprendimą, ką rinkti. Remiamasi gausiais 2012 m. atliktos Lietuvos nacionalinės rinkiminės studijos duomenimis bei ankstesnių metų rinkiminių apklausų rezultatais. Knyga skirta ne tik mokslininkams ir studentams, bet ir politikams, žurnalistams ir plačiajai visuomenei, besidominčiai Lietuvos politiniais procesais.

Cituoti kaip: Jastramskis, M., Kavaliauskaitė, J., Nevinskaitė, L., Ramonaitė, A., Žiliukaitė, R. (2014) Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai?: idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.