2021-02-24 20:28:31
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:28:31
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Rusija ir Rytų Vidurio Europa: Pasikeitę santykiai

Projekto trukmė
2011 05–2012 12

Projekto aprašymas

Projekto tikslas - siekti dialogo tarp Rusijos ir Rytų ir Vidurio Europos valstybių analizuojant dvišales ir regionines problemas. Naudojamas itin plati regiono sąvoka, į kurią įeina Čekijos respublika, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Rumunija ir Slovakija. Planuojamos publikacijos, atskleisiančios Rusijos ir RVE valstybių santykių raidą ir dvišalius santykius per paskutinius dvidešimt metų. Taip pat bus siekiama atskleisti ir Rusijos politiką šių šalių atžvilgiu.

Dalyvaujančios institucijos

VU TSPMI, Maskvos valstybinis tarptautinių santykių institutas, Tarptautinių santykių institutas (Praha), Tarptautinis gynybos studijų centras (Talinas), Vengrijos tarptautinių santykių institutas, Latvijos universiteto Socialinių ir politinių studijų institutas, Rusijos ir Lenkijos centras dialogui ir supratimui stiprinti (Varšuva), Rumunijos tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Užsienio politikos asociacija (Bratislava)