2020-11-24 22:04:11
2020-11-10 00:00:00

Visuotinio karantino metu VU TSPMI administracija atsižvelgiant į esančias rekomendacijas dirba nuotoliniu būdu. Su administracija galite susisiekti šiais numeriais: studijų klausimais kreiptis tel.: 8 (5) 251 4135, kitais klausimais tel.: 8 (5) 251 4130. Jei jums reikalinga gyva konsultacija, kviečiame iš anksto susiderinti susitikimą susiderinti el. paštu.

2020-11-24 22:04:11
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

Jaunų mokslininkų ir žurnalistų gebėjimų ugdymas matuojant ir analizuojant rinkimų dinamiką naudojantis balsavimo patarimų aplikacijomis 2019 m. Lietuvos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų metu

Projekto vadovas
Ainė Ramonaitė
André Krouwel
Projekto trukmė
Finansuotojas

Projekto aprašymas

Kieskompas.nl, bendradarbiaudamas su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu, 2019 m. Lietuvos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų metu parengs moderniausią balsavimo patarimų aplikaciją. Nacionalinė aplikacija (ManoBalsas.lt) bus sukurta ir pritaikyta Lietuvos kontekstui, bendradarbiaujant kartu su Lietuvos akademikais. Ankstesnė Kieskompas aplikacijos pritraukė milijonus vartotojų. Projekto metu, maždaug 10 Lietuvos jaunųjų mokslininkų bus apmokyti parengti internetinę balsavimo patarimų aplikaciją, įvesti politinių partijų ir kandidatų pozicijas, analizuoti didelės imties duomenų rinkinius ir apie rezultatus informuoti visuomenę. Pagrindiniai projekto dėstytojai – André Krouwel (Amsterdamo Vrije universiteto dėstytojas ir Kieskompo įkūrėjas, rinkimų kompasas) ir Ainė Ramonaitė (Vilniaus universitetas VU TSPMI, ManoBalsas.lt įkūrėja).

Dalyvaujančios institucijos

Kieskompas.nl, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas