2022-05-17 03:05:36
2022-03-21 22:00:00

Prenumeruok VU TSPMI naujienlaiškį būsimiems(-oms) studentams(-ėms) – čia!

Erasmus akademinis tinklas LISBOAN

Projekto trukmė
2010 m. – 2013 m.
Dalyviai
Ramūnas Vilpišauskas
Gediminas Vitkus
Tomas Janeliūnas
Laurynas Jonavičius
Margarita Šešelgytė
prof. Jonas Čičinskas
dr. Klaudijus Maniokas
Laurynas Kasčiūnas

Projekto aprašymas

LISBOAN - tai akademinis tinklas, kurio tikslas - sukurti prielaidas ES studijų srityje dirbančių mokslininkų ir ekspertų tinklaveikai, kuri leistų gerinti į ES ir jos pokyčius po Lisabonos sutarties orientuotų dalykų dėstymą, skatinti tarpdiscipliniškumą ir inovatyvių dėstymo metodų diegimą, gerosios patirties sklaidą, tyrimų ir dėstymo sinergiją.
Projektas orientuotas į politikos mokslų, teisės, ekonomikos, istorijos srityse dirbančius tyrėjus, dėstytojus, studentus; tyrimų centruose dirbančius mokslininkus, valstybės tarnautojus. Iš viso į projekto veiklas planuojama įtraukti apie 1.500 akademikų ir ekspertų, kurių paskaitų auditorija kasmet siekia 250 tūkst. studentų ir klausytojų iš viso pasaulio.
Svarbiausios suplanuotos projekto veiklos - metinės tarptautinė tarpdisciplininės konferencijos, teminių darbo grupių susitikimai, viešosios paskaitos, dotorantų mokyklos ir kt.

Dalyvaujančios institucijos

LISBOAN tinklas vienija 67 mokslo ir tyrimų institucijas iš 32 Europos valstybių. Projekto iniciatorius ir tinklo koordinatorius - Kiolno universiteto Politikos mokslų ir Europos studijų institutas. TSPMI yra vienas iš projekto partnerių.