2021-02-24 19:10:21
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 19:10:21
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Pasirodė Lietuvos metinės strateginės apžvalgos XV tomas

Pasirodė Lietuvos metinės strateginės apžvalgos XV tomas, kuriame straipsnius publikavo ir VU TSPMI dėstytojai bei tyrėjai doc. dr. Konstantinas Andrijauskas ir Romas Švedas.

Lietuvos metinė strateginė apžvalga / Lithuanian Annual Strategic Review – tai kartą per metus lietuvių ir anglų kalbomis leidžiamas periodinis recenzuojamas mokslinis leidinys, kuris skirtas:

• kompleksiškam esmingų ir svarbiausių Lietuvos nacionaliniam saugumui pokyčių vykstančių tarptautiniame-sisteminiame, regioniniame ir nacionaliniame lygmenyse tyrinėjimui,
  • maksimaliam Lietuvos nacionalinio saugumo problematikos specifikos išryškinimui ir išsamiam jos pristatymui platesnei besidominčiųjų ir suinteresuotųjų auditorijai šalyje ir už jos ribų.
  • Lietuvos karo akademijos, kaip universitetinių studijų institucijos Lietuvoje ir užsienyje, reprezentavimui.

Bendrame Lietuvos karo akademijos ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto leidinyje „Lietuvos metinė strateginė apžvalga“ nagrinėjami Lietuvai svarbūs saugumo klausimai globaliame, regioniniame ir vidaus lygmenyse. Kasmet išleidžiamoje knygoje siekiama atskleisti Lietuvos nacionalinio saugumo problematiką.