#Įsijunk į VU TSPMI tinklą!

Galvoji, kur tęsti mokslus? Geriausiai vertinamos studijos Vilniaus universitete ir puikios karjeros perspektyvos – visa tai gali rasti VU TSPMI. Vis tik  svarbiausia VU TSPMI yra žmonės. Tiriantys, mąstantys, kuriantys. Tapk vienu iš jų, #įsijunk į VU TSPMI tinklą! VU TSPMI bakalauro studentams siūlo specializuotas politikos mokslų bakalauro studijas. Per dvejus pirmus metus įgysi platų politikos mokslų išsilavinimą, o susidomėjęs viena iš trijų krypčių galėsi gilinti žinias vienoje iš trijų specializacijų. Tau siūlomi šie moduliai:

1. Globali politika – tiems, kurie nori suprasti kaip kuriama ir įgyvendinama užsienio politika bei kaip sprendžiamos tarptautinės problemos
  2. Politika ir visuomenė  – besidomintiems, kaip veikia modernios valstybės, kaip sąveikauja skirtingi veikėjai, kokį vaidmenį politikoje vaidina medijos ir komunikacija
  3. Politika ir ekonomika – skirtas besidomintiems ekonominėmis ir socialinėmis reformomis bei norintiems suprasti, kaip valdomi valstybės finansai ir kaip geriau juos valdyti.

Taigi, jei pirmus du metus būdamas VU TSPMI bakalauro studentu mokysiesi svarbiausių politikos mokslų dalykų, nuo trečiųjų studijų metų galėsi gilintis į tai, kas tau iš tiesų įdomu, studijuoti ir prie bendrų projektų dirbti su panašius interesus turinčiais kolegomis bei gauti daugiau individualaus dėmesio iš dėstytojų.

#Įsijunk Bakalauro studijos ir sužinok daugiau.

VU TSPMI siūlo net šešias magistrantūros programas. Visos jos – puikiai įvertintos tiek išorės ekspertų, tiek absolventų. Norintiems suprasti, kaip veikia valstybė ir kaip gerinti viešojo sektoriaus veikimą siūloma Viešosios politikos analizės programa. Susidomėjusiems, kokie procesai veikia tarptautinėje politikoje ir norintiems apmąstyti bei analizuoti tarptautinius santykius bei valstybių užsienio ir saugumo politiką – Tarptautinių santykių ir diplomatijos programa. Politikos ir medijų programa bando atsakyti į klausimus, kaip skirtingos medijos dalyvauja politikos procese, kaip formuojasi medijų politinis krūvis, kaip medijos veikia socialinius saitus ir politinį veiksmą. Susidomėjusiems politikos mokslų ir filosofijos santykiu bei politikos tyrimo metodais siūloma Šiuolaikinės politikos studijų programa. Europos studijų magistro programa skirta visiems, norintiems suvokti Europos idėjos kilmę ir jos raidą, išmanyti Europos Sąjungos institucinę bei įstatyminę sąrangą bei gebėti analizuoti svarbiausius joje vykstančius politinius ir ekonominius procesus. Galiausiai – tiek užsienio, tiek Lietuvos studentams siūloma Rytų Europos ir Rusijos studijų (Eastern European and Russian Studies) magistro programa anglų kalba, kurioje analizuojami Rytų Europos ir Rusijos regione vykstantys politiniai, ekonominiai bei socialiniai procesai.

#Įsijunk Magistrantūros studijos ir sužinok daugiau apie kiekvieną iš šių programų.