2020-08-09 21:16:26
2020-06-01 00:00:00
Birželio 1 d. prasidėjo prašymų stoti į politikos mokslų bakalauro studijų programą teikimas! Daugiau informacijos rasite čia: https://bit.ly/bakalaurasinfo

Kilus klausimams prašome kreiptis į VU TSPMI studijų skyriaus vadovę Gintarę Proscevičiūtę elektroniniu paštu gintare.prosceviciute@tspmi.vu.lt

Norway-Baltic Research Network. Critical Infrastructure: Institutional Coordination and Policy Preferences

Projekto trukmė
2020 m. sausis – 2021 m. birželis

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – paprastai paaiškinti kritinės infrastruktūros svarbą Baltijos šalių ir Norvegijos visuomenėms, skatinti informuotumą ir diskusijas tarp politikų, praktikų ir žiniasklaidos. Projekto veiklomis siekiama išanalizuoti valstybinių institucijų ir privataus sektoriaus požiūrį į kritinę infrastruktūrą ir palyginti šį požiūrį su tiriamų valstybių gyventojų lūkesčiais. Įgyvendinant projektą, bus parengta Lietuvos kritinės infrastruktūros atvejo studija, organizuojami vieši seminarai ir paskaitos, esant galimybei – projekto partnerių tyrėjų vizitai mokslo institucijose.

Dalyvaujančios institucijos

Norwegian Institute of International Affairs (Norvegija), International Centre for Defence and Security (Estija)