2021-02-24 20:12:04
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:12:04
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Norway-Baltic Research Network. Critical Infrastructure: Institutional Coordination and Policy Preferences

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – paprastai paaiškinti kritinės infrastruktūros svarbą Baltijos šalių ir Norvegijos visuomenėms, skatinti informuotumą ir diskusijas tarp politikų, praktikų ir žiniasklaidos. Projekto veiklomis siekiama išanalizuoti valstybinių institucijų ir privataus sektoriaus požiūrį į kritinę infrastruktūrą ir palyginti šį požiūrį su tiriamų valstybių gyventojų lūkesčiais. Įgyvendinant projektą, bus parengta Lietuvos kritinės infrastruktūros atvejo studija, organizuojami vieši seminarai ir paskaitos, esant galimybei – projekto partnerių tyrėjų vizitai mokslo institucijose.

Dalyvaujančios institucijos

Latvijos Tarptautinių santykių institutas (Latvija); Tarptautinis Gynybos ir Saugumo Centras (ICDS) (Estija); Norvegijos Tarptautinių santykių institutas (NUPI) (Norvegija).