2020-12-01 14:11:54
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

Norway-Baltic Research Network. Critical Infrastructure: Institutional Coordination and Policy Preferences

Projekto trukmė
2020 m. sausis – 2021 m. birželis

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – paprastai paaiškinti kritinės infrastruktūros svarbą Baltijos šalių ir Norvegijos visuomenėms, skatinti informuotumą ir diskusijas tarp politikų, praktikų ir žiniasklaidos. Projekto veiklomis siekiama išanalizuoti valstybinių institucijų ir privataus sektoriaus požiūrį į kritinę infrastruktūrą ir palyginti šį požiūrį su tiriamų valstybių gyventojų lūkesčiais. Įgyvendinant projektą, bus parengta Lietuvos kritinės infrastruktūros atvejo studija, organizuojami vieši seminarai ir paskaitos, esant galimybei – projekto partnerių tyrėjų vizitai mokslo institucijose.

Dalyvaujančios institucijos

Norwegian Institute of International Affairs (Norvegija), International Centre for Defence and Security (Estija)