Norway-Baltic Research Network. Critical Infrastructure: Institutional Coordination and Policy Preferences

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – paprastai paaiškinti kritinės infrastruktūros svarbą Baltijos šalių ir Norvegijos visuomenėms, skatinti informuotumą ir diskusijas tarp politikų, praktikų ir žiniasklaidos. Projekto veiklomis siekiama išanalizuoti valstybinių institucijų ir privataus sektoriaus požiūrį į kritinę infrastruktūrą ir palyginti šį požiūrį su tiriamų valstybių gyventojų lūkesčiais. Įgyvendinant projektą, bus parengta Lietuvos kritinės infrastruktūros atvejo studija, organizuojami vieši seminarai ir paskaitos, esant galimybei – projekto partnerių tyrėjų vizitai mokslo institucijose.

Dalyvaujančios institucijos

Latvijos Tarptautinių santykių institutas (Latvija); Tarptautinis Gynybos ir Saugumo Centras (ICDS) (Estija); Norvegijos Tarptautinių santykių institutas (NUPI) (Norvegija).