Ambicingas dešimtmetis: Lietuvos užsienio politika 2004–2014 m.

temp
Autoriai
Dr. Dovilė Jakniūnaitė
Dr. Valentinas Beržiūnas
Dr. Tomas Janeliūnas
Justinas Lingevičius
Dr. Ramūnas Vilpišauskas
Dr. Karolis Aleksa
Dr. Diana Jurgelevičiūtė
Raimonda Miglinaitė
Dr. Arūnas Molis
Inga Stanytė-Toločkienė
Tomas Vaišnoras
Galina Vaščenkaitė

Išleidimo metai: 2015

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 503

Aprašymas:

Kaip įmanoma kalbėti apie Lietuvos užsienio politiką 2004–2014 metais? Tai pats bendriausias klausimas, į kurį ieškoma atsakymo šioje knygoje. Link jo judama keliant konkretesnius, iš pradžių paprastesnius: kokia buvo užsienio politika? Kokiomis sąlygomis ji vykdyta? Kokios diskusijos ją formavo?, – sudėtingesnius: kiek veiksmingos buvo pasirinktos strategijos? Kokiu mastu įmanoma formuoti norimus dvišalius santykius? Kokios strategijos ir kodėl veikia daugiašaliuose forumuose ir tarptautinėse institucijose? – ir teorinius: kaip įmanoma įvertinti užsienio politikos efektyvumą? Kaip Lietuvos atvejis gali prisidėti prie mažųjų valstybių studijų?

Cituoti kaip: Jakniūnaitė D. (sud.) (2015) Ambicingas dešimtmetis: Lietuvos užsienio politika 2004–2014 m. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.