2022-06-28 09:35:08
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

2022-06-28 09:35:08
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Lietuva Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje: pasiekimai, nesėkmės, perspektyvos

Projekto vadovas
Dovilė Jakniūnaitė
Projekto trukmė
2010 m. rugsėjis–gruodis
Dalyviai
Raimundas Lopata
Tomas Janeliūnas
Nerijus Maliukevičius
Linas Linkevičius
Vaidotas Urbelis
Vytautas Leškevičius
dr. Jovita Pranevičiūtė
Gediminas Varvuolis
Ieva Karpavičiūtė
Evaldas Ignatavičius
Liliana Jaroslavska
Martynas Zapolskis
dr. Arūnas Molis
Tomas Jermalavičius
prof. Evaldas Nekrašas

Projekto aprašymas

Nuo paskutinio rimtesnio lietuviško leidinio apie NATO praėjo daugiau nei 10 metų. Artėjantis Lisabonos viršūnių susitikimas, kuriame bus priimta nauja NATO strateginė koncepcija, suteikia puikią progą dar kartą kiek suaktyvinti viešąsias ir akademines diskusijas apie NATO ir jo vaidmenį tarptautinėje saugumo struktūroje bei narystės NATO reikšmę Lietuvai. Tam yra rengiama knyga lietuvių ir anglų kalbomis, kurioje straipsnius publikuos prie Lietuvos integracijos į NATO prisidėję KAM pareigūnai, karininkai, URM diplomatai ir NATO veiklą tyrinėjantys akademikai. Trumpesnės straipsnių versijos rugsėjo – lapkričio mėnesiais pasirodys Delfi.lt, o lapkričio pabaigoje prieš Lisabonos susitikimą bus surengtas ir apskrito stalo diskusija.

Dalyvaujančios institucijos

VU TSPMI, Delfi.lt