2021-02-24 20:33:42
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:33:42
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Jean Monnet projektas „Navigating in the Storm“

Projekto trukmė
2017 m. - 2020 m.
Finansuotojas
Erasmus+ programa

Projekto aprašymas

Jean Monnet projektai yra skirti ekspertinių žinių apie Europos Sąjungą apsikeitimui ir populiarinimui, skatinti debatus tarp akademikų.

Projektas „Navigating in the Storm“ truks trejus metus. Šiuo laikotarpiu dalyvaujančios institucijos plėtos bendradarbiavimo tinklą, skirtą mažųjų valstybių studijoms populiarinti. Bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, apvalaus stalo diskusijos jauniesiems tyrėjams. Taip pat rašomi akademiniai straipsniai, teikiamos politikos vykdymo rekomendacijos. Galutinis rezultatas - akademinė knyga.

Dalyvaujančios institucijos

Islandijos universitetas (Mažųjų valstybių studijų centras), Kopenhagos universitetas, Vilniaus universitetas (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas), Talino technologijų universitetas, Šv. Andriaus universitetas, Maltos universitetas, Liubliaanos universitetas, Zagrebo universitetas, Egėjo universitetas.