2020-12-01 14:31:29
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

COST veikla: EU Foreign Policy Facing New Realities: Perceptions, Contestation, Communication and Relations

Projekto vadovas
Dovilė Jakniūnaitė
Projekto trukmė
2018 m. 05 mėn. – 2022 m. 04 mėn.
Finansuotojas

Projekto aprašymas

Tikslas: pagerinti pagrindinių ES užsienio politikos, didelių vidaus ir išorės pokyčių metu, savybių supratimą.
Sprendžiami klausimai: kaip galima konceptualizuoti naujos užsienio politikos realybę, kaip ji veikia Europos požiūrį ir praktiką, kas gali būti rekomenduojama ES. Svarbiausi iššūkiai, su kuriais susiduria Europos visuomenė - saugumas, migracijos krizę, aplinkosaugos problemos, stabilus energijos tiekimas ar finansų rinkų stabilumas - yra glaudžiai susiję su tarptautiniais įvykiai. Dauguma ankstesnių diskusijų apie ES vaidmenį besikeičiančiame pasaulyje dėmesį skyrė ES strategijai. ENTER atkreipia dėmesį į esmines ES užsienio politikos ypatybes, tiriant ES tarptautinių santykių suvokimą ir nesutarimus.