2021-07-27 11:08:38
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-27 11:08:38
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Paskaita „The role of the European Council within the EU in managing the COVID-19 crisis: a transformative actor once again?“

VU TSPMI Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas kviečia į Kelno universiteto Turkijos ir Europos Sąjungos studijų centro direktoriaus Jean Monnet Chair ad personam prof. Wolfgango Wesselso paskaitą „The role of the European Council within the EU in managing the COVID-19 crisis: a transformative actor once again?“. Renginys vyks kovo 9 d., 16 val. 45 min. Paskaita vyks anglų kalba, jos transliaciją kviečiame stebėti bei klausimus užduoti VU TSPMI Facebook paskyroje.
Paskaitos metu profesorius pristatys Europos Vadovų tarybos reikšmę Europos Sąjungos plėtrai, aptars šios institucijos vaidmenį COVID-19 krizės valdymo metu.
Paskaita yra Jean Monnet profesoriaus R. Vilpišausko kurso „ES institucijos ir viešoji politika“ dalis.
Daugiau informacijos apie prof. W. Wessels veiklą pateikiama čia.
 Renginį bendrai finansavo Europos Sąjungos programa „Erasmus+“.