Metinė RESC konferencija „Baltijos jūros regionas: dabarties ir ateities perspektyvos“

RESC direktoriaus pavaduotojas Vytautas Keršanskas

vytautas.kersanskas@eesc.lt

Tęsdamas prieš du metus pradėtą tradiciją 2017 m. rugsėjo 19 d. Rytų Europos Studijų Centras (RESC) organizuoja kasmetinę „diplomatijos šefo“ Stasio Lozoraičio vardo konferenciją, skirtą Lietuvos užsienio politikos aptarimui, įvertinimui ir ateities vizijos kūrimui. Šių metų konferencijos tema „Baltijos jūros regionas: dabarties ir ateities perspektyvos“. Sieksime aptarti bendradarbiavimo pasiekimus Baltijos jūros regione energetikos, ekonomikos, infrastruktūros ir transporto srityse, taip pat įvertinti regiono vaidmenį transatlantinėje saugumo architektūroje bei pateikti ateities prognozes.

3-ioji metinė RESC konferencija organizuojama kartu su Klaipėdos uostu, bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu (VU TSPMI) ir remiant Konrado Adenauerio fondui. Idėjų sklaidą, atvirumą visuomenei ir tiesioginę renginio transliaciją užtikrins oficialus renginio informacinis partneris – didžiausias Lietuvoje naujienų portalas DELFI.

Renginys vyks VU TSPMI, Vokiečių g. 10 nuo 14.45 val. iki 18.30 val.

Maloniai kviečiame prisijungti arba stebėti tiesioginę transliaciją per DELFI TV!

Naudingos nuorodos