2021-08-03 01:22:26
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

RESC konferencija „Koks Lietuvos vaidmuo Europos politikoje?“

Rytų Europos studijų centras besidominčiuosius Lietuvos užsienio politika sukvietė į antrąją metinę konferenciją, kuri skiriama Diplomatijos Šefo Stasio Lozoraičio atminimui. Šiuo tradicija tampančiu renginiu siekiama reguliariai suburti svarbiausius Lietuvos užsienio politikos sprendimų priėmėjus, ekspertus, žiniasklaidos atstovus atvirai diskusijai aktualiomis tarptautinių santykių temomis.

Šių metų renginio tema – „Koks Lietuvos vaidmuo Europos politikoje?“. Diskusijų metu buvo nagrinėjama, koks mažų valstybių vaidmuo tarptautiniuose santykiuose ir kaip jos gali sąlygoti didžiuosius sprendimus. Taip pat buvo analizuojama Lietuvos Europos politikos vizija bei pozicija sprendžiant Senąjį žemyną šiandien kamuojančius įvairialypius iššūkius.