LR Prezidento rinkimai 2019: Vytenis Povilas Andriukaitis

2019 m. Lietuvoje galima vadinti sprendimų metais. Šiemet jau įvyko savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Taip pat įvyks Lietuvos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimai, rengiami net du referendumai – dėl daugybinės pilietybės ir dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – visuomenei atvira diskusijų aktualiais politiniais klausimais erdvė – kviečia politikos mokslų studentus, ekspertus ir visuomenę aptarti šių svarbių sprendimų.

2019 m. balandžio 4 d. (ketvirtadienį), 18:30 val., VU TSPMI vyks penktasis rinkiminio ciklo renginys – pretendento į kandidatus į LR Prezidento postą Vytenio Povilo Andriukaičio rinkiminės programos pristatymas. Renginį moderuos VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, rinkiminę programą komentuos VU TSPMI ekspertai.

Renginys bus transliuojamas gyvai VU TSPMI Facebook paskyroje.