2020-12-01 14:32:56
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

LR Prezidento rinkimai 2019: Gitanas Nausėda

2019 m. Lietuvoje galima vadinti rinkėjų sprendimų metais. Šiemet bus surengti net treji rinkimai – Lietuvos Prezidento, savivaldybių tarybų ir merų bei Europos Parlamento. Taip pat vyks referendumas dėl daugybinės pilietybės. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – visuomenei atvira diskusijų aktualiais politiniais klausimais erdvė – kviečia politikos mokslų studentus, ekspertus ir visuomenę aptarti šių svarbių sprendimų.

2019 m. vasario 21 d. (ketvirtadienį), 18:30 val., VU TSPMI vyks antrasis rinkiminio ciklo renginys – pretendento į kandidatus į LR Prezidento postą Gitano Nausėdos rinkiminės programos pristatymas. Renginį moderuos VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, rinkiminę programą komentuos VU TSPMI ekspertai.