2021-08-01 16:10:39
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

LR Prezidento rinkimai 2019: Saulius Skvernelis

2019 m. Lietuvoje galima vadinti rinkėjų sprendimų metais. Šiemet bus surengti net treji rinkimai – Lietuvos Prezidento, savivaldybių tarybų ir merų bei Europos Parlamento. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – visuomenei atvira diskusijų aktualiais politiniais klausimais erdvė – kviečia politikos mokslų studentus, ekspertus ir visuomenę aptarti šių svarbių sprendimų.

2019 m. kovo 27 d. (trečiadienį), 18:30 val., VU TSPMI vyks ketvirtasis rinkiminio ciklo renginys – pretendento į kandidatus į LR Prezidento postą Sauliaus Skvernelio rinkiminės programos pristatymas. Renginį moderuos VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, rinkiminę programą komentuos VU TSPMI ekspertai.