Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai: metinė Lietuvos politologų konferencija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) ir Konrado Adenauerio fondas (KAS) kviečia į metinę Lietuvos politologų konferenciją „Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai“.

Renginys vyks gruodžio 6 dieną (penktadienį), VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 402 auditorijoje. Pradžia – 9.00 val. Renginys atviras.

Konferencijos pranešimai ir diskusijos vyks penkiose sesijose, skirtose šioms temoms aptarti:

• „Lietuvos užsienio politika: kaitos prasmės ir galimybės.“ – moderuoja dr. Laurynas Jonavičius. Pranešėjai: prof. Tomas Janeliūnas, prof. Dovilė Jakniūnaitė, Eglė Murauskaitė, Giedrė Biržytė, doc. dr. Vytautas Kuokštis, prof. Ramūnas Vilpišauskas, Algirdas Bieliūnas.
  • „Piliečių įsitraukimo į valdymą galimybės Lietuvoje“ – moderuoja doc. dr. Inga Vinogradnaitė. Pranešėjai: dr. Vaidas Morkevičius, dr. Rimantas Rauleckas, dr. Giedrius Žvaliauskas, doc. dr. Eglė Butkevičienė, Rasa Bortkevičiūtė, prof. Vitalis Nakrošis, dr. Donata Jovarauskienė, dr. Rimantas Rauleckas, Gerda Baltutytė.
  • Diskusija: „Kas ta gerovės valstybė ir kokios jos norime?“ Įvadinis pranešimas dr. Jekaterina Navickė. Moderuoja doc. dr. Liutauras Gudžinskas. Dalyviai: Viktorija Čmilytė-Nielsen (LRLS), Gabrielius Landsbergis (TS-LKD), Gintautas Paluckas (LSDP), Tomas Tomilinas (LVŽS).
  • „Tekstai, vertybės ir ideologijos“ – moderuoja prof. Alvydas Jokubaitis. Pranešėjai: doc. dr. Algimantas Jankauskas, prof. Ainė Ramonaitė, doc. dr. Liutauras Gudžinskas, Jūratė Kavaliauskaitė.
  • „Lietuvos kaimynai: problemos ir galimybės Lietuvos saugumo ir gynybos politikai“ – moderuoja prof. Gediminas Vitkus. Pranešėjai: dr. Gerda Jakštaitė, dr. Ieva Gajauskaitė, Juljan Jachovič, Romas Švedas, dr. Justinas Juozaitis.

Naudingos nuorodos