Spaudos konferencija. Kaip lietuviai vertina Donaldą Trumpą, Vladimirą Putiną ir kitus pasaulio lyderius bei tarptautines organizacijas?

Ketvirtadienį (vasario 8 d.) vyks spaudos konferencija, kurioje bus pristatyti visuomenės nuomonės apklausos rezultatai, kaip lietuviai vertina Donaldą Trumpą, Vladimirą Putiną ir kitus pasaulio lyderius bei tarptautines organizacijas.

Spaudos konferencijoje „Norstat LT“ atliktos apklausos rezultatus pristatys ir pakomentuos Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius Ramūnas Vilpišauskas.

Spaudos konferencija vyks ketvirtadienį, vasario 8 dieną, 11 val. naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje, prekybos centro „Panorama“ verslo centre adresu Saltoniškių g. 9, Vilnius. Į BNS biurą pėsčiomis galima patekti pro įėjimą į prekybos centrą iš T.Narbuto g. pusės bei liftu pakilus į 3 aukštą. Automobiliu rekomenduojama įvažiuoti iš T.Narbuto g. pusės į stovėjimo aikštelės – 1 arba – 2 aukštą bei liftu, esančiu geltonojoje zonoje, pakilti į 3 aukštą.

Renginio vieta: BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9, Vilnius)
Renginio pradžia: 11:00 val.