VU TSPMI atidaroma Zbigniewo Brzezinskio auditorija: prof. Alvydas Jokubaitis ieško praktikanto/-ės!
1998 m. Zbigniewui Brzezinskiui suteikiamas Vilniaus universiteto garbės daktaro vardas

temp
Zbigniewas Brzezinskis žaidžia šachmatais su 6-uoju Izraelio ministru pirmininku Manachemu Beginu

2018 m. rudenį  VU TSPMI atidarysime žymaus politikos mokslininko, diplomato ir Vilniaus universiteto garbės daktaro Zbigniewo Brzezinskio auditorija. Auditorijos paruošimui prof. Alvydas Jokubaitis ieško praktikanto (-ės), kuris surinktų įvairią medžiagą apie Z. Brzezinskio asmenybę, jo santykius su Lietuva, filosofines idėjas, politinius laimėjimus ir nuopelnus. Šios praktikos tikslas – pristatyti šią asmenybę Lietuvai įvairiausiomis formomis: nuotraukomis, video įrašais, žmonių prisiminimais apie jį.

Praktikos vadovas – prof. Alvydas Jokubaitis.

Savo CV galite siųsti iki kovo 12 d. el. paštu: kristina.tamelyte@tspmi.vu.lt;