2021-07-28 13:11:24
2021-07-27 10:42:00

Liepos 28 d. 11 val. vyks nuotolinis susitikimas su VU priėmimų skyriaus vadovu, kuris atsakys į stojančiųjų klausimus bei pristatys šių metų stojimo į bakalauro studijas taisykles.
Kviečiame dalyvauti paspaudus šią nuorodą.

2021-07-28 13:11:24
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

VU TSPMI Alumni draugija skelbia pirmąjį Alumni stipendijos konkursą

VU TSPMI Alumni draugija kviečia TSPMI I pakopos (bakalauro) 2-4 kurso studentus teikti paraiškas 2017/2018 m. m. Alumni stipendijai gauti.

Tūkstančio eurų stipendija bus skirta už gebėjimą derinti aukštus akademinius rezultatus su įkvepiančia lyderyste savo bendruomenėje. „Norime skatinti TSPMI studentus inicijuoti ir įgyvendinti TSPMI bendruomenei ar platesnei visuomenei aktualias ir prasmingas veiklas akademinėje, pilietinėje ar socialinėje srityse“ – sako VU TSPMI Alumni draugijos Valdybos pirmininkė Dovilė Jonavičienė.

Paraiškas Alumni stipendijai gauti galima teikti iki 2017 m. spalio 15 d.

Kandidatų į stipendiją paraiškas vertins Alumni stipendijų komisija, kurią šiemet sudaro VU TSPMI Alumni draugijos Valdybos pirmininkė Dovilė Jonavičienė, Tarybos pirmininkas Giedrius Dusevičius ir Tarybos narys Julijonas Matukas bei VU TSPMI direktoriaus pavaduotoja mokslui Inga Vinogradnaitė ir VU SA TSPMI pirmininkė Mintarė Varanavičiūtė. Galutinį sprendimą dėl stipendijos skyrimo priims VU TSPMI Alumni draugijos Taryba. Konkurso rezultatai bus paskelbti iki lapkričio 30 d.

Stipendiją finansuoja VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondas, kurį VU TSPMI Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir VU SA TSPMI, įsteigė 2017 m. vasario 7 d. Lėšos šiam fondui skiriamos iš Alumni draugijos biudžeto. Stipendijų fondu TSPMI alumnai siekia prisidėti prie VU TSPMI misijos „Ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui“ įgyvendinimo.