2021-04-16 14:17:42
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 14:17:42
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Vilniaus universitete – nauji Senato rinkimai

Informuojame, kad

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog prasideda nauji rinkimai į Vilniaus universiteto senatą.

Vadovaujantis Vilniaus universiteto senato narių rinkimų tvarkos aprašu (Vilniaus universiteto senato 2018 m. vasario 20 d. nutarimo Nr. S-2018-2-2 redakcija), naujos kadencijos Vilniaus universiteto senatą (toliau – Senatas) sudarys 41 narys. Visi naujojo Senato nariai bus išrinkti kamieniniuose akademiniuose padaliniuose pagal šiuose kamieniniuose akademiniuose padaliniuose iškeltų kandidatų sąrašus:

Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių atstovai renkami šiuose kamieniniuose akademiniuose padaliniuose (atstovavimo norma – po 2 atstovus iš kiekvieno kamieninio akademinio padalinio):

• Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas;
  • Filologijos fakultetas;
  • Filosofijos fakultetas;
  • Istorijos fakultetas;
  • Kauno fakultetas;
  • Komunikacijos fakultetas;
  • Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas;
  • Teisės fakultetas.

Biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslų sričių atstovai renkami šiuose kamieniniuose akademiniuose padaliniuose (atstovavimo norma – po 3 atstovus iš kiekvieno kamieninio akademinio padalinio, išskyrus Gyvybės mokslų centrą, iš kurio renkami 4 atstovai):

• Chemijos ir geomokslų fakultetas;
  • Fizikos fakultetas;
  • Gyvybės mokslų centras;
  • Matematikos ir informatikos fakultetas;
  • Medicinos fakultetas.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus kamieniniuose padaliniuose vykdys padalinių rinkimų komisijos.

VU TSPMI rinkimų komisiją sudaro:

• Inga Vinogradnaitė – pirmininkė
  • Indrė Jovaišytė
  • Mintarė Varanavičiūtė (studentų atstovė)

Senato rinkimai padaliniuose planuojami gegužės 14 d. 9:00 val. – gegužės 16 d. 15:00 val.. Balsuojama bus VU TSPMI (Vokiečių g. 10), 207 kab.

VU TSPMI kandidatai į Senatą:

1. Vyresn. m. d. dr. Nerija Putinaitė
  2. Prof. dr. Ainė Ramonaitė
  3. Doc. dr. Deividas Šlekys

Su pilnu kandidatų sąrašu galite susipažinti čia.

Taip pat gegužės 4 d., 13:15 val., VU TSPMI, 402 aud. vyks instituto kandidatų į VU Senatą debatai. Dalyvauja doc. dr. Nerija Putinaitė, doc. dr. Deividas Šlekys ir prof. Ainė Ramonaitė. Debatus moderuos studentų atstovas Senate Dominykas Kaminskas.

Primename, jog gegužės 9 d. baigiasi įregistruotų kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis.

Gegužės 7 d. 9.00 baigiasi terminas kandidatūros dalyvauti Senato rinkimuose atsiėmimui (pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 22 p. – kandidatai į Senato narius gali atsiimti savo kandidatūras, apie tai raštu informavę Kamieninio padalinio rinkimų komisiją ir Centrinę rinkimų komisiją likus ne mažiau kaip 48 valandos iki išankstinio balsavimo Senato narių rinkimuose pradžios) .

Gegužės 10 d. 9.00 – 17.00 padaliniuose numatytas išankstinis balsavimas Senato rinkimuose (išsami informacija apie išankstinį balsavimą pateikta Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 30 punkte – https://www.vu.lt/site_files/Senatas_Taryba/S-2018-2/Senato_rinkimu_tvarkos_aprasas.pdf).  Iki gegužės 10 d. į padalinius bus pristatyti balsavimo biuleteniai ir balsavimo biuletenių išdavimo lapai. Vokai su šiais dokumentais bus adresuoti padalinių rinkimų komisijų pirmininkams. Kamieninio padalinio rinkimų komisijos balsavimo protokolo formą atsiųsiu el. paštu.

Pagrindinis balsavimas Senato rinkimuose vyks gegužės 14 d. 9.00 – gegužės 16 d. 15.00.