VU TSPMI studentų ir tyrėjų projektai finansuoti Lietuvos mokslų tarybos veiklos „Studentų gebėjimų ugdymas dalyvaujant mokslinėse (meno tiriamosiose) vasaros praktikose“

Vakar buvo paskelbtas Lietuvos mokslų tarybos veiklos „Studentų gebėjimų ugdymas dalyvaujant mokslinėse (meno tiriamosiose) vasaros praktikose“ finansuojamų projektų sąrašas.
Džiaugiamės, jog finansavimą gavo trys mūsų studentų ir tyrėjų teikti projektai: A. Diržinskaitės ir Ž. Martinaičio paraiška „Įgūdžiai ir regioniniai skirtumai Lietuvoje: dviejų greičių poliarizacija“, S. Vigelo ir V. Bartninko paraiška „Tarp individo ir bendruomenės: Aristotelio politinės draugystės samprata“ bei S. Joniko ir I. Vinogradnaitės paraiška „Kunigų politinės įtakos vertinimas tarp tikinčiųjų Lietuvos kaimuose”.
Sveikiname!