2021-08-02 12:25:16
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Registracija į Jaunųjų politologų mokyklą

VU TSPMI, kartu su korporacija RePublica ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kviečia į jau 7-ąją Jaunųjų politologų mokyklą. Jei esi 9-12 klasių moksleivis ar turi draugų, kurie domisi politika – nedvejok – pasidalink renginiu ir registruokis pats!

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/YvqYcI2quRGZzMtg2

Registracija vyksta iki spalio 26 d. Bus atrinkta tik 40 moksleivių!

Profesionalių politologų paskaitos, susitikimai su įvairių sričių ekspertais, diskusijos apie svarbiausius įvykius su žinomais žiniasklaidos atstovais, strateginiai ir simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, debatai bei ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas – visa tai ir dar daugiau lauks jūsų jau lapkričio mėnesį. Iki susitikimo!