2021-08-03 09:56:52
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

VU TSPMI / Emilės Indrašiūtės nuotrauka

Prof. D. Jakniūnaitei skirta Rektoriaus premija už metinius mokslo pasiekimus

VU TSPMI dėstytoja ir tyrėja prof. Dovilė Jakniūnaitė buvo apdovanota Rektoriaus premija už svarius metinius mokslo pasiekimus.

Prof. D. Jakniūnaitė 2017 metais baigė vykdyti net du mokslinius projektus bei pristatė monografiją „Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose“. Dovilė taip pat yra programos „Horizontas 2020“ finansuojamo projekto „Europos Sąjunga ir Rytų partnerystės šalys: vidaus ir išorės analizė bei strateginis įvertinimas“ (EU-STRAT) tyrėjų komandos narė.

Šiais metais Rektoriaus premijos už svarius metinius mokslo pasiekimus įteiktos devyniems Vilniaus universiteto mokslininkams ir dviems jauniesiems mokslininkams.