Pristatome instituto dėstytojos prof. Natalijos Arlauskaitės knygą „Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine“.

Knygoje analizuojama archyvinė dokumentika, archyvinė animacija bei šiuolaikinio meno archyviniai projektai, reflektuojantys žlugusių režimų fotografinį archyvą.

Čia analizuojama medžiaga, kuri kalba apie santykį su praeitimi, ne visuomet nugulusį į savaime suprantamybių sritį, pasakojantį istorijas, kurios ilgą laiką buvo neįmanomos papasakoti, kreipiantį dėmesį į vizualius dokumentus, kurie pakeičia istorijos pasakojimo mastelį ir rakursą.

Daugiau apie knygą rasite čia: http://bit.ly/nuožmitaika

Knygą galite įsigyti knygynuose „Akademinė knyga“, „Versmė“, „Eureka!“, el. knygynuose patogupirkti.lt, knygos.lt, humanitas.lt.