2021-08-01 11:11:17
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Politikos rekomendacijų „Lietuvos ir Švedijos apskritojo stalo ekspertinės diskusijos apie socialinį atsparumą ir psichologinę gynybą“ pristatymas

Informuojame, kad Europos integracijos studijų centras (European Integration Studies Centre, EISC) pristatė politikos santrauką „Lietuvos ir Švedijos apskritojo stalo ekspertinės diskusijos apie socialinį atsparumą ir psichologinę gynybą“.

Darbas parengtas Lietuvos ir Švedijos ekspertų vykdomo projekto „Socialinio atsparumo suvokimas Šiaurės-Baltijos regione: psichologinės gynybos modelis“ kontekste.  Ši politikos santrauka yra dviejų apskritojo stalo diskusijų, vykusių Vilniuje ir Stokholme, rezultatas.

VU TSPMI yra vykdomo projekto partneris. Projekte dalyvauja instituto dėstytojai doc. dr. Mažvydas Jastramskis, dr. Nerijus Maliukevičius ir prof. dr. Ainė Ramonaitė.

Kviečiame susipažinti!

Susijusi informacija