Nominuokite „Metų valstybės kūrėją 2017″

Siekiant pagerbti labiausiai Lietuvos valstybei ir visuomenei nusipelniusius asmenis bei organizacijas, paskatinti visuomenę domėtis politika, valstybės ir viešaisiais reikalais Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) nuo 2015 m. teikia Metų valstybės kūrėjo apdovanojimą. Kandidatus, kuriais gali tapti nepriekaištingos reputacijos politikai, valstybės tarnautojai, visuomenininkai, verslo atstovai, iniciatyvūs piliečiai ar organizacijos, nominuoja VU TSPMI bendruomenės nariai – studentai, dėstytojai ir alumnai. Laimėtoją renka specialiai iš Instituto atstovų sudaryta komisija.

Metų valstybės kūrėjais jau yra tapę:

1. Žygimantas Pavilionis „už nuoseklų, ryžtingą ir bekompromisį Lietuvos tapatybės ir vertybinės pozicijos kūrimą“;
  2. Rokas Masiulis „už proveržį Lietuvos energetinės nepriklausomybės kelyje“ ;
  3. Andrius Tapinas „už jaunimo pilietiškumo ir politinio aktyvumo skatinimą, tiriamosios žurnalistikos puoselėjimą“.

Kviečiame teikti kandidatūras „Metų valstybės kūrėjo 2017″ apdovanojimui iki 2018 m. kovo 4 d 23:59. Nominacijos anketą galite rasti čia.

Apdovanojimas bus įteiktas šventiniame Kovo 11-osios koncerte „Universitetas miestui” Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje kovo 11 d., sekmadienį, 15:00 val.

Susijusi informacija

Apdovanojimo nuostatai