Nauja prof. Alvydo Jokubaičio knyga „Filosofas kaltina mokslininkus. Arba kas blogai su politikos mokslu?”

temp

Profesorius Alvydas Jokubaitis išleido naują knygą, “Filosofas kaltina mokslininkus. Arba kas blogai su politikos mokslu?”

Tai šviežias, aktualus ir provokuojantis žvilgsnis į gamtos mokslo kuriamą pasaulėžiūrą, kuri ekspansyviai veržiasi į kitas žmogiškojo patyrimo sritis. Autorius užsimoja atskleisti moderniojo politikos mokslo pamatuose glūdinčią filosofiją, įvardydamas jos prielaidas ir išryškindamas svarbiausius požymius. Tai fundamentalus ir gyvas poleminis svarstymas:Argi politikos mokslas yra neutralus pažinimo įrankis? Kaip šis mokslas keičia kasdienį politikos suvokimą? Kokią politikos sampratą jis siūlo?

Savąja politikos mokslo kritika Jokubaitis siūlo novatorišką žvilgsnį į žmogaus mokslų prigimties, esmės ir paskirties klausimus.

Taip pat kviečiame žiūrėti prof. A. Jokubaičio knygos pristatymo video medžiagą: