Mirė VU TSPMI alumnas, buvęs dėstytojas ir stažuotojas Vilius Ivanauskas
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Mirė VU TSPMI alumnas, buvęs dėstytojas ir stažuotojas Vilius Ivanauskas

Su giliu liūdesiu pranešame žinią, jog mirė VU TSPMI alumnas, buvęs dėstytojas ir stažuotojas Vilius Ivanauskas.

Viliaus darbai įkvėpė studentus ir visą akademinę bendruomenę tyrimams ir akademinėms diskusijoms. Tikime, kad Viliaus darbai nebus užmiršti ir po šios visai akademinei bendruomenei skaudžios netekties.

VU TSPMI bendruomenės vardu reiškiame nuoširdžią užuojautą Viliaus Ivanausko šeimai ir artimiesiems.

Atsisveikinti su velioniu bus galima:

– Penktadienį, lapkričio 16 d. už Vilių Vilniaus Šv. Arkangelo Rapolo bažnyčioje (Šnipiškių g. 1) 17 val. bus aukojamos Šv. mišios;
– Šeštadienį, lapkričio 17 d. nuo 15 iki 22 val. Vilniaus laidojimo namuose Nutrūkusi styga (Ąžuolyno g. 10);
– Sekmadienį, lapkričio 18 d. į amžinąją kelionę jį išlydėsime 13.30 val. Vilius bus laidojamas Vilniuje, Liepynės kapinėse (Žirnių g. 28)