2020-11-29 19:21:44
2020-11-10 00:00:00

Visuotinio karantino metu VU TSPMI administracija atsižvelgiant į esančias rekomendacijas dirba nuotoliniu būdu. Su administracija galite susisiekti šiais numeriais: studijų klausimais kreiptis tel.: 8 (5) 251 4135, kitais klausimais tel.: 8 (5) 251 4130. Jei jums reikalinga gyva konsultacija, kviečiame iš anksto susiderinti susitikimą susiderinti el. paštu.

2020-11-29 19:21:44
2020-11-11 00:00:00

Nuo lapkričio 11 d.  biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia

Kvietimas teikti paraiškas metinei Lietuvos politologų konferencijai „Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai 2019“.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) ir Lietuvos politologų asociacija kviečia teikti pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų (angl. panel discussion) paraiškas metinei  Lietuvos politologų konferencijai „Lietuvos politikos klausimai ir tyrimai 2019“.

Iki lapkričio 10 d. kviečiame teikti pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų paraiškas vykusių rinkimų, valstybės veikimo problematikos, užsienio politikos ar tarptautinių santykių, politinės elgsenos, politinės teorijos temomis. Kviečiame pristatyti šiais metais įgyvendintus politikos mokslų tyrimus ir publikacijas. Pranešimų ir/ar pranešėjų diskusijų pobūdis nėra ribojamas: laukiami tiek teorinio-konceptualinio pobūdžio, tiek empiriniais (lyginamaisiais ar Lietuvos atvejo studijomis) tyrimais grindžiami pranešimai ir/ar diskusijos.

Paraiškas prašome siųsti el. paštu viktorija.gailiute@tspmi.vu.lt

1. Pranešimų paraiškas, pridedant pranešimo pavadinimą ir pranešimo santrauką (ne daugiau kaip 500 žodžių),
  2. Pranešėjų diskusijų („panelių“) paraiškas, pridedant pavadinimą ir glaustą jos idėjos aprašymą, taip pat numatomus pranešimus (3-4) ir jų santraukas (ne daugiau kaip 500 žodžių).

Apie pranešimų priėmimą ir konferencijos programą konferencijos organizatoriai informuos iki lapkričio 18 d.

Numatoma renginio data – 2019 m. gruodžio 6 d. Konferencija vyks Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių  ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10, Vilnius), 402 aud. Konferencijos rėmėjas – Konrado Adenauerio fondas (KAS).