Kviečiame dalyvauti Helsinkyje vyksiančioje Aleksanteri konferencijoje „Decolonizing Space in the Global East – Legal Choices, Political Transformations, Carceral Practices“.

Šių metų spalį kviečiame dalyvauti Helsinkyje vyksiančioje Aleksanteri konferencijoje „Decolonizing Space in the Global East – Legal Choices, Political Transformations, Carceral Practices“.
Vilniaus universiteto bakalauro ir magistrantūros studijų programų studentai gali kreiptis dėl EnVision stipendijos kelionės, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidoms padengti (580 EUR vienam studentui).
Mobilumo stipendija skiriama penkioms dienoms, todėl Helsinkyje turėtumėte būti 23.-27.10.23 arba 24.-28.10.23, įskaitant kelionės dienas.
!! Kiekvienam universitetui skiriama viena/dvi stipendijos!!!
Studentams, gavusiems EnVision stipendiją, nereikia mokėti Aleksanteri konferencijos dalyvio mokesčio.
Atkreipkite dėmesį, kad stipendija yra vienkartinė ir gali nepadengti visų išlaidų. Tikimasi, kad dalyviai patys pasirūpins draudimu.
Norėdami dalyvauti atrankoje, siųskite el. laišką Viliui Mickūnui (vilius.mickunas@tspmi.vu.lt) iki rugsėjo 27d.:
🔹žymėti žinutės pavadinimą „EnVision / Aleksanteri konferencija”
🔹nurodykite viešnagės laiką: 23.-27.10.23 arba 24.-28.10.23
🔹parašykite trumpą motyvacinį laišką apie tai, kodėl norėtumėte dalyvauti