Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas

Išleidimo metai: 2005

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 261

Aprašymas:

Ši knyga – tai bandymas nors kiek užpildyti šią paskutinių kelių dešimtmečių Lietuvos filosofinio gyvenimo spragą. Knygoje bandoma imtis trijų skirtingų politinio patyrimo konstravimo aspektų analizės. Tie patys politiniai reiškiniai kitaip atrodo, kai į juos žvelgiame per praktikos, teorijos ir meno prizmę. Monografijoje analizuojamas apšvietos ir romantizmo konfliktas, postmodernusis politikos estetinimas, politinio ir estetinio sprendinio panašumai, šiandien moralės ir politikos sąjungai kylančios grėsmės, M. Oakeshott‘o požiūris į skirtingų žmogiškojo patyrimo modusų sąveiką bei politikos santykis su praktika, teorija ir menu. [Ištrauka iš leidinio].

Cituoti kaip: Jokubaitis, A. (2005) Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.