2022-06-29 09:56:18
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

Neatrasta galia: Lietuvos pilietinės visuomenės žemėlapis

temp
Autoriai
Dr. Ainė Ramonaitė
Dr. Inga Vinogradnaitė
Dr. Rūta Žiliukaitė
Dr. Laima Nevinskaitė
Dr. Vida Beresnevičiūtė

Išleidimo metai: 2006

Leidykla: Versus Aureus

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 405

 

Aprašymas:

Ar stipri Lietuvos pilietinė visuomenė, ar ji nori ir geba dalyvauti valstybės valdyme, kontroliuoti politinę valdžią? Ar Lietuvoje esama viešosios erdvės, kurioje būtų ugdomi piliečių gebėjimai mąstyti politiškai? Ar pakankamai tvirtos pilietinės vertybės, būtinos tam, kad visuomenė gebėtų veikti bendrojo gėrio labui? Tai klausimai, į kuriuos ieško atsakymų Pilietinės visuomenės instituto ekspertės – monografijos „Neatrasta galia“ autorės, pasitelkdamos gausius tyrimų duomenis. Knygoje analizuojama pilietinės visuomenės būklė Lietuvoje, atskleidžiamos kliūtys, trukdančios jos raidai, parodoma, kokių neatrastų pilietinių galių dar turi lietuvių visuomenė. Knyga skirta ne tik mokslininkams, studentams, bet ir pilietinių organizacijų nariams, politikams, mokytojams, visiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi savarankiškos visuomenės raida.

 

Cituoti kaip: Žiliukaitė, Rūta et al. (2006) Neatrasta galia: Lietuvos pilietinės visuomenės žemėlapis. Vilnius: Versus aureus.