2021-02-24 20:21:37
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:21:37
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Neatrasta galia: Lietuvos pilietinės visuomenės žemėlapis

Ar stipri Lietuvos pilietinė visuomenė, ar ji nori ir geba dalyvauti valstybės valdyme, kontroliuoti politinę valdžią? Ar Lietuvoje esama viešosios erdvės, kurioje būtų ugdomi piliečių gebėjimai mąstyti politiškai? Ar pakankamai tvirtos pilietinės vertybės, būtinos tam, kad visuomenė gebėtų veikti bendrojo gėrio labui? Tai klausimai, į kuriuos ieško atsakymų Pilietinės visuomenės instituto ekspertės – monografijos „Neatrasta galia“ autorės, pasitelkdamos gausius tyrimų duomenis. Knygoje analizuojama pilietinės visuomenės būklė Lietuvoje, atskleidžiamos kliūtys, trukdančios jos raidai, parodoma, kokių neatrastų pilietinių galių dar turi lietuvių visuomenė. Knyga skirta ne tik mokslininkams, studentams, bet ir pilietinių organizacijų nariams, politikams, mokytojams, visiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi savarankiškos visuomenės raida.

Autorės – Pilietinės Visuomenės Instituto ekspertės R. Žiliukaitė, A. Ramonaitė, L. Nevinskaitė, V. Beresnevičiūtė ir I. Vinogradnaitė – knygą rašė atlikto tyrimo pagrindu.