2020-09-21 00:17:51
2020-08-31 00:00:00
VU TSPMI biblioteka dirba įprastu laiku: 10:00 – 18:00 val.
Lankytojai privalo laikytis visų saugumo rekomendacijų: dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas bei išlaikyti saugų atstumą nuo kitų.
2020-09-21 00:17:51
2020-09-02 00:00:00

Visą svarbiausią informaciją apie studijas ir tvarkaraščius rasite COVID 19 polapyje magistrams ir polapyje bakalaurams.

Neatrasta galia: Lietuvos pilietinės visuomenės žemėlapis

Ar stipri Lietuvos pilietinė visuomenė, ar ji nori ir geba dalyvauti valstybės valdyme, kontroliuoti politinę valdžią? Ar Lietuvoje esama viešosios erdvės, kurioje būtų ugdomi piliečių gebėjimai mąstyti politiškai? Ar pakankamai tvirtos pilietinės vertybės, būtinos tam, kad visuomenė gebėtų veikti bendrojo gėrio labui? Tai klausimai, į kuriuos ieško atsakymų Pilietinės visuomenės instituto ekspertės – monografijos „Neatrasta galia“ autorės, pasitelkdamos gausius tyrimų duomenis. Knygoje analizuojama pilietinės visuomenės būklė Lietuvoje, atskleidžiamos kliūtys, trukdančios jos raidai, parodoma, kokių neatrastų pilietinių galių dar turi lietuvių visuomenė. Knyga skirta ne tik mokslininkams, studentams, bet ir pilietinių organizacijų nariams, politikams, mokytojams, visiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi savarankiškos visuomenės raida.

Autorės – Pilietinės Visuomenės Instituto ekspertės R. Žiliukaitė, A. Ramonaitė, L. Nevinskaitė, V. Beresnevičiūtė ir I. Vinogradnaitė – knygą rašė atlikto tyrimo pagrindu.