2021-02-24 20:30:57
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-24 20:30:57
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

Lietuvos politinės minties antologija II: Politinė mintis išeivijoje 1944-1990

temp
Sudarytojai: Justinas Dementavičius, Kęstutis Girnius, Algimantas Jankauskas, Alvydas Jokubaitis, Vytautas Radžvilas.

Išleistas antrasis „Lietuvos politinės minties“ antologijos tomas, kuriame atrinkti svarbiausi išeivijos politinės minties darbai. Ideologinė įvairovė reiškiama skirtingomis tautiškumo ir liberalumo interpretacijomis, įvairiu požiūriu į sovietinį režimą ir santykius su okupuota Lietuva. Tekstai suskirstyti pagal išeivijos politiniam mąstymui būdingas temas ir išdėstyti chronologine tvarka. Kaip ir pirmajame tome, kiekvieną tekstą palydi trumpa biograma su nuotrauka, svarbesnių veikalų ir tyrimų nuorodomis.

Lietuvos politinės minties antologija pirmiausia skiriama akademiniam jaunimui, visai politinei bendruomenei, siekiančiai pažinti ir perimti savo šalies politinės minties tradiciją.