Kritinė infrastruktūra Baltijos šalyse ir Norvegijoje: apsaugos ir komunikacijos strategijos ir praktikos

temp
Autoriai
Dr. Ramūnas Vilpišauskas
Māris Andžāns
Evija Djatkoviča
Jakub M. Godzimirski
Ivo Juurvee
Ramon Loik

Pavadinimas originalo kalba: Critical infrastructure in the Baltic States and Norway: strategies and practices of protection and communication

Išleidimo metai: 2021

Leidykla: Latvian Institute of International Affairs

Kalba: Anglų

Puslapiai: 198

Aprašymas:

Ši knyga tyrinėja kritinės infrastruktūros problemas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Norvegijoje. Joje gilinamasi į šių keturių šalių požiūrius į kritinės infrastuktūros apsaugą ir komunikaciją.

Cituoti kaip: Andžāns, M., Djatkoviča, E., Godzimirski, J. M., Juurvee, I., Loik, R., Vilpišauskas, R. (2021) Critical Infrastructure in the Baltic States and Norway: Strategies and Practices of Protection and Communication. Riga: Latvian Institute of International Affairs.

Nemokama elektroninė prieiga.