2022-06-27 02:23:03
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Kalbėjimas paraštėse: alternatyvios viešosios erdvės Lietuvoje

temp
Autoriai
Jūratė Kavaliauskaitė
Dr. Inga Vinogradnaitė
Dr. Rasa Baločkaitė
Dr. Laima Nevinskaitė

Išleidimo metai: 2009

Leidykla:  Versus Aureus

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 231

 

Aprašymas:

Viešoji erdvė šiais laikais atlieka būtiną piliečių informavimo ir valdžios veiksmų viešinimo funkciją. Tačiau ji atlieka šią funkciją, bet ir lavina piliečius, ugdydama jų politinį mąstymą.

Taigi, viešoji erdvė bei žmonių komunikacija joje reikalauja papildomų tyrimų, todėl šios naujos knygos tikslas yra paaiškinti alternatyvių, „nerimtų“, viešųjų erdvių vietą ir vaidmenį komunikaciniame piliečių tinkle, kuriuo cirkuliuoja informacija ir nuomonės apie piliečiams bendrą pasaulį. Kokiu mastu ir kokiais tikslais Lietuvos piliečiai naudojasi nauja virtualia erdve, ar kam nors ji yra vieta sužinoti ir padiskutuoti apie politinį gyvenimą ir visuomenės aktualijas. Knygoje atskleidžiama kokį vaidmenį naujos alternatyvios viešosios erdvės vaidina komunikaciniame piliečių tinkle, toje terpėje, kurioje mezgasi ir formuojasi viešoji nuomonė.

 

Cituoti kaip: Vinogradnaitė, I. (2009) Kalbėjimas paraštėse: alternatyvios viešosios erdvės Lietuvoje. Vilnius: Versus aureus.