2021-08-03 01:10:50
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Išleidimo metai: 2014

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 288

Aprašymas:

Knygoje nagrinėjamos Europos Sąjungos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos istorijos politikos, siekiant išskirti pagrindinius šių keturių politinių darinių istorijos politikos veikėjus, priemones ir dominuojančius istorinius naratyvus. Keliami klausimai, kiek nuosekli ar, priešingai, fragmentuota yra kaimyninių valstybių istorijos politika, kokiems interesams ji pajungta ir kokie yra atraminiai dominuojančio pasakojimo apie praeitį taškai.

Cituoti kaip: Gudžinskas, L. (2014) et al. Istorijos politikos modeliai ir kryptys: Europos Sąjungos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos istorijos politika. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.