Metinė Lietuvos politikos mokslų konferencija „Pasaulio tvarkos pokyčiai krizių akivaizdoje“ (archyvas)

Apie konferenciją

Data: 2022 gruodžio 8–9 d.

Vieta: Vilniaus universiteto Tarptautinų Santykių ir Politikos Mokslų Institutas, 402 aud. (Vokiečių g. 10, Vilnius).

Valstybėms susiduriant su nesibaigiančių tarptautinių iššūkių virtine ir su šių iššūkių padariniais nacionalinei politikai, nuolat ieškoma sprendimų šioms krizėms suvaldyti. Tokių krizių akivaizdoje yra būtinas dialogas tiek tarp politikų, tiek tarp įvairių visuomenės grupių, tiek tarp mokslininkų bei ekspertų. Siekiant įvertinti valstybės, regiono ir pasaulio tvarkos pokyčius bei su jais susijusius sprendimus, įskaitant ir Lietuvos Vyriausybės dvejus darbo metus, kviečiame į dviejų dienų trukmės Metinę Lietuvos politikos mokslų konferenciją.

Pranešimų ir jų sesijų paraiškų teikimas

Iki 2022 m. spalio 31 d. galite teikti pranešimų bei pranešimų sesijų paraiškas lyginamosios politikos, politinės ekonomikos, politinės elgsenos, politinės teorijos, tarptautinių santykių, valstybės valdymo, viešojo administravimo, užsienio, saugumo bei gynybos politikos temomis. Kviečiame pristatyti šiais metais įgyvendintus politikos mokslų tyrimus, rengiamas ar jau paskelbtas publikacijas, taip pat šiuo metu vykdomus projektus. Pranešimų ir/ar pranešimų sesijų pobūdis nėra ribojamas: laukiami tiek teorinio-konceptualinio pobūdžio, tiek empiriniais (lyginamaisiais ar Lietuvos atvejo studijomis) tyrimais grindžiami pranešimai ir/ar diskusijos.

Pranešimų sesijų paraiškas, pridedant pavadinimą ir glaustą jos idėjos aprašymą, taip pat numatomus dalyvius, pranešimus (3-4) ir jų santraukas, ir/arba pranešimų paraiškas, pridedant pranešimo pavadinimą ir pranešimo santrauką prašome teikti šioje formoje.

Apie pranešimų priėmimą ir konferencijos programą konferencijos organizatoriai informuos iki lapkričio 14 d.

Konferencijos data – 2022 m. gruodžio 8-9 d.  Konferencija vyks gyvai Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10, Vilnius), 402 aud.

Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu konferencija@tspmi.vu.lt

Konferencijos programa

Programa ruošiama