2021-02-26 21:11:41
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-26 21:11:41
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

VU TSPMI / Vyto Nevieros nuotrauka

„Pasaulio žemėlapis“. Artimai tolima Estija

Ką šiandien Donaldas Trumpas paskelbė savo Twitterio paskyroje? Iš ko gyvena Didžiosios Britanijos karališkoji šeima? Kokią šalį pasirinkti egzotiškoms atostogoms?.. Apie tai nekalbėsime.

Kviečiame atsiversti pasaulio žemėlapį. Šiaurės Korėja, Kinija, Brazilija, Argentina, Zimbabvė… Kas ir kodėl vyksta šalyse, kurios paprastai lieka tarptautinės politikos paraštėse?

Estija, kaip ir Lietuva, šiemet švenčia valstybės šimtmetį. Tačiau nepaisant istorinių panašumų, Estija lekia į priekį, o Lietuvai tenka vytis… Ar Estija siekia tapti „auksine provincija“ tarptautiniuose santykiuose? Kokie jos santykiai su Rusija ir kitomis Baltijos valstybėmis?

Laidoje dalyvauja VU TSPMI alumnas Lukas Pukelis.