2021-08-01 17:12:54
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

VU TSPMI / Vyto Nevieros nuotrauka

„Pasaulio žemėlapis“. Artimai tolima Estija

Ką šiandien Donaldas Trumpas paskelbė savo Twitterio paskyroje? Iš ko gyvena Didžiosios Britanijos karališkoji šeima? Kokią šalį pasirinkti egzotiškoms atostogoms?.. Apie tai nekalbėsime.

Kviečiame atsiversti pasaulio žemėlapį. Šiaurės Korėja, Kinija, Brazilija, Argentina, Zimbabvė… Kas ir kodėl vyksta šalyse, kurios paprastai lieka tarptautinės politikos paraštėse?

Estija, kaip ir Lietuva, šiemet švenčia valstybės šimtmetį. Tačiau nepaisant istorinių panašumų, Estija lekia į priekį, o Lietuvai tenka vytis… Ar Estija siekia tapti „auksine provincija“ tarptautiniuose santykiuose? Kokie jos santykiai su Rusija ir kitomis Baltijos valstybėmis?

Laidoje dalyvauja VU TSPMI alumnas Lukas Pukelis.