2020-08-09 20:40:00
2020-06-01 00:00:00
Birželio 1 d. prasidėjo prašymų stoti į politikos mokslų bakalauro studijų programą teikimas! Daugiau informacijos rasite čia: https://bit.ly/bakalaurasinfo

Kilus klausimams prašome kreiptis į VU TSPMI studijų skyriaus vadovę Gintarę Proscevičiūtę elektroniniu paštu gintare.prosceviciute@tspmi.vu.lt

Politinė katalikybė ir konservatizmas Lietuvoje: tradicijos (trans)formacijos

Projekto vadovas
Justinas Dementavičius
Projekto trukmė
2017 03 01–2019 12 31
Dalyviai
dokt. Vilius Kubekas

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – rekonstruoti moderniųjų lietuviškųjų ideologijų, krikščioniškosios demokratijos ir konservatizmo, ištakas bei raidą nuo XIX amžiaus iki šių dienų. Remiantis ideologijų morfologinės analizės prielaidomis, didžiausias dėmesys skiriamas ašinėms skirtingų intelektualų plėtojamoms idėjoms, kurių kaita parodo ne tik pačių ideologijų transformacijas, bet ir jų santykį su kitomis pasaulėžiūromis bei europine politinės minties tradicija.